niedziela, 21 sierpnia 2011

M A D O X


Po jakimś czasie postanowiłem dodać kilka moich zdjęć z sesji poprzedzającej teledysk Madoxa "On and on' Jest tu też kilka niepublikowanych jeszcze fotografii.

Link do teledysku:

W Europie  bardzo popularnym zjawiskiem ostatnio jest  eksponowanie kobiecości u mężczyzn. Spowodowane komercją, modą, ale też przekonaniami. Mężczyźni w kobiecych ubraniach, makijażu. Czasami tylko na zdjęciu lub  w telewizji, coraz częściej na ulicach... 
Ciekawi mnie dlaczego nie wspomina się tu o męskich stylizacjach u kobiet? Mniej interesujące i kontrowersyjne? Czy mniej estetyczne?
Bo przecież o estetykę się chyba w życiu rozchodzi. 

Dobrym krokiem do przodu jest uniwersalizm strojów.
Kobieta, mężczyzna, praktyka, estetyka uni, sex, unisex. Co sądzicie?


Model: Madox
Wizaż: Małgosia Korczyńska
Własność zdjęć: Emi Music Poland
Peleryna/cape oraz artykuł: Małgorzata Salamon.

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,114377,10096963,Modni_panowie_w_sukienkach.html4 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  2. Z innej jeszcze beczki... Kradnę wszystkie zdjęcia na dysk i użyję jednego jako nowej (jednej z trzech w Avili) tapety na telefon. Zdjęcie Grymuzy już od ponad dwóch miesięcy tam leży, czas na małą zmianę. :D

    OdpowiedzUsuń
  3. eksponowanie kobiecości przez mężczyzn i męskości przez kobiety jest dla mnie jak najbardziej wskazane, jeśli motywuje do tego wyrażanie siebie i własnego stylu, osobowości, a nie przykucie do siebie uwagi czymś ekstrawaganckim. nie zgodzę się. kobiety także pokazuje się w bardziej męskim wydaniu, fakt faktem rzadziej, bo wśród kobiet bardziej ceni się tą 100 procentową kobiecość niż odwagę do bycia męskimi kobietami.

    OdpowiedzUsuń